پاورپوینت با موضوع سلامت روان

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت آسيب هاي اجتماعي با تاکید بر شبکه های اجتماعی🔑تحقیق آشنایی با اصول نوروفیدبک و کاربردهای آن🔑پاورپوینت مهارت های خودآگاهی و همدلی🔑پاورپوینت نگاهی به معماری و شهرسازی جهان در اسلام🔑پاورپوینت باغ شاهي هخامنشيان پاسارگاد🔑پاورپوینت روانشناسي كار🔑پاورپوینت مروری بر تئوری های مدیریت🔑پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت سرمایه گذاری تالیف چارلز. پی جونز ترجمه دکتر تهرانی و دکتر نوربخش🔑پاورپوینت نظام معاينات سلامت شغلي🔑پاورپوینت کتاب دین و زندگی پایه یازدهم🔑پاورپوینت مدیریت سرمایه گذاری🔑پاورپوینت معادلات دیفرانسیل معمولی (رشته ریاضی)🔑پاورپوینت وظايف و اختيارات شوراها (شورای اسلامی روستاها)🔑پاورپوینت اورژانس هاي روان پزشكي🔑پاورپوینت گياهان موثر بر سرماخوردگي🔑فایل اکسل فهرست بهای ابنیه سال97 به همراه نمونه جدول مشخصات آرماتور (لیستوفر)🔑پاورپوینت تفاوت های فرهنگی در مذاکره🔑گزارش کارآموزی آشنایی با سیستم های اعلام حریق و آنتن مرکزی🔑پاورپوینت فصل دوم کتاب مبانی مدیریت رابینز و سنزو ترجمه اعرابی با موضوع مباني برنامه ريزي در مديریت🔑پاورپوینت نقش آموزش های شهروندی بر توسعه شهر الکترونیک
پاورپوینت سلامت روان تحقیق سلامت روان مقاله سلامت روان سلامت روان بررسی سلامت روان تعریف سلامت روان سلامت روان چیست اهمیت اختلالات روانی ا|2110449|kbo
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت با موضوع سلامت روانرا مشاهده می نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع سلامت روان، در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

سلامت روان چیست؟

اهمیت اختلالات روانی

اهمیت بهداشت روان در جامعه

فعالیت ها و خدمات بهداشت روان تیم سلامت

عظمت بار بیماری های روانی

بار بیماریها در ایران

اختلالات روانی وبیماریهای طبی با هم در ارتباطند

مزایای برنامه های سلامت روان

خصوصیات خدمات درمانی مناسب

عوارض اختلالات روانی

قسمتی از متن:

مفهوم سلامت روان شامل آسایش ذهنی ، احساس خود توانمندی ،کفایت وشناخت توانایی خود در محقق ساختن ظرفیت های عقلی و هیجانی خویش است. یا به عبارتی سلامت روان حالتی از رفاه است که در آن فرد توانایی هایش را باز می شناسد و قادر است با استرس های معمول زندگی مدارا کند و از نظر شغلی مفید و سازنده باشد،برای اجتماع خود نقشی ایفا کند و با دیگران مشارکت و همکاری داشته باشد .ودارای سلامت معنوی باشد. و بطور خلاصه حال خوب ، فکر خوب و رفتار خوب.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " سلامت روان " می باشد که در حجم 21 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.